Doğal Gaz Tesisatı

Firmamız; doğalgaz tesisatı keşif, projelendirme, uygulama aşamalarını mühendis kadrosu ve profesyonel usta ekibiyle tamamlamaktadır.


İşlemlerin gerçekleştirilme aşamaları:

Ana kolon doğalgaz tesisatı: İlk olarak ÇORDAŞ abonelik işlemi yapılır. Binanız için ÇORDAŞ kurumu tarafından servis kutusu bırakılmışsa yapılacak tesisatın projesi tarafımızdan çizilir ve ÇORDAŞ kurumuna onaylanmak üzere gönderilir. Bina anakolon gaz tesisatı projesi onaylandıktan sonra tesisat yapılır. Anakolon gaz tesisatı servis kutusundan daire giriş kapılarına kadar yapılır. Anakolon gaz tesisatı ÇORDAŞ kurumunun uygunluk verdiği malzemeler kullanılarak yapılır. Anakolon gaz tesisatı proje aşamasında 1 yıl sigorta kapsamına girer. Beraberinde daire içi gaz tesisatı yapılmışsa; proje onayından sonra kullanıcı ÇORDAŞ kurumu ile kullanım sözleşmesi yapar. Sözleşmeden sonra ÇORDAŞ kurumundan doğalgaz sayacı tarafımızdan veya tarafınızdan alınırak montajı yapılır. ÇORDAŞ kurumundan gaz açma randevusu alınır ve tarafınıza bildirilir. Randevu günü ve saatinde gazınız açılır ve gerekli servisler tarafınıza yönlendirilir.

Daire içi doğalgaz tesisatı: İlk olarak ÇORDAŞ abonelik işlemi yapılır.Yapılacak tesisatın projesi tarafımızdan çizilir ve ÇORDAŞ kurumuna onaylanmak üzere gönderilir. Daire içi gaz tesisatı projesi onaylandıktan sonra tesisat yapılır. Daire giriş kapısına konulan vanadan itibaren gaz hattı daire içindeki kullanılan cihazlara kadar yapılır. Daire içi gaz tesisatı ÇORDAŞ kurumunun uygunluk verdiği malzemeler kullanılarak yapılır. Daire içi gaz tesisatı proje aşamasında 1 yıl sigorta kapsamına girer. Proje onayından sonra kullanıcı ÇORDAŞ kurumu ile kullanım sözleşmesi yapar. Sözleşmeden sonra ÇORDAŞ urumundan doğalgaz sayacı tarafımızdan veya tarafınızdan alınırak montajı yapılır. ÇORDAŞ kurumundan gaz açma randevusu alınır ve tarafınıza bildirilir. Randevu günü ve saatinde gazınız açılır ve gerekli servisler tarafınıza yönlendirilir.

çorlu petek temizliği, çorlu tıkanıklık açma, çorlu kombi bakım, çorlu kombi bakım servisi

Doğal Gaz Tesisatı