Tesisat Yenileme

Doğalgaz ve su tesisatının yenilenmesi gerektiğinde bu işte uzman olan bir ekibin desteğini almanız önemlidir.

Doğal ve su tesisat yenileme ihtiyaçları eskiyen ve zarar gören tesisatlar için çok önemlidir. Doğru bir uygulamayla yenilenen tesisatların sorunsuz çalışması için firmamız size uzman ekibiyle destek verecektir. Herhangi bir nedenle tesisatın zarar görmesi, yeni bir tesisatın kurulması için firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Bu kapsamda sıhhi tesisat hizmetlerimi aşağıdaki kategorilerde verilmektedir.

  • Su tesisatı onarımı ve yenilenmesi
  • Petek tesisatı onarımı, yenilenmesi, montajı
  • Atık su pimaş tesisatı onarımı ve yenilenmesi
  • Gömme klozet sistemleri
  • Musluk, vana, batarya sistemlerinin tamir ve değişimi
  • Fabrika ve işyerleri için tesisat kurulumu, onarımı ve bakımı

Yeni bir ev üretirken proje kapsamında tesisat döşenmesi için firmamızdan destek alabilirsiniz. En iyi hizmeti sunan ekibimiz, sıhhi tesisat işlerini uzman kadrosuyla birlikte kısa sürede gerçekleştirecektir.

24 Saat Hizmetinizdeyiz

24 saat hizmet veren firmamız, kameralı tesisat hizmetleriyle istediğiniz yere gelerek sorunlarınızı çözüyor. Geçici ya da kalıcı çözümler için bize haftanın 7 günü 24 saati ulaşabilirsiniz. Tesisat kurulumu yaptığımız birçok müşterimiz, bakır borularla uzun yıllar sorunsuz hizmet vermektedir. Kırmadan tıkanıklık açma, petek temizliği, gider açma, klozet açma gibi çok sayıda işlemle birlikte tesisatınızın yenilenmesini de sağlıyoruz.

Tesisatınızın Röntgenini Çekiyoruz

Tesisatınızın röntgenini çekiyoruz ve durumunu inceliyoruz. Kaçak ve sızıntı nerede, arızalı bölgesi neresi hemen anlıyoruz. Böylece gereksiz bir inşaat ortaya çıkmıyor. Doğru bir şekilde hizmet almanızı sağlayan tesisat onarımımızla yeni bir eve taşınmış gibi güvende olacaksınız. Uzmanlarımız özel robotik sistemleriyle anında tespit yapıyor, zaman kaybetmeden onarımın gerçekleşmesi mümkün oluyor.

 

Profesyonel Destek Hizmeti ve Fiyatlar

Profesyonel destek sunan ve proje çizimi için mimarlarla çalışan ekibimiz,  tesisat yenileme fiyatları konusunda müşterinin talebine göre maliyet çıkarır. Tercih edilen boruların kalitesine ve tesisatın uzunluğuna göre değişiklik gösteren fiyatlarımıza malzeme parası ve işçilik de eklenerek size iletilir. Tüm hizmetlerimiz faturalı olarak yapıldığı için bizi güvenle tercih edebilirsiniz. Tesisat onarım, bakım ve yenileme işleriniz için uzman ekibimiz size destek vermeye hazırdır.