Mutfak Tıkanıklığı Açma

Evlerde çok sık karşılaşılan sorunlardan biri de mutfak tıkanıklığı sorunudur. Ama bunun çözümü son derece kolay!

Mutfak tıkanıklığı açma konusunda uzman olan ekibimiz, hızlı ve pratik çözümlerle sizi bu mağduriyetten kurtarıyor. Lavaboların tıkanmalarını açmak için özel makineler kullanan ekibimiz, lavabo taşmalarından kurtulmanızı sağlıyor. Yemek atıkları ve saçların çok sık sebep olduğu tıkanıklıklar, mahalle tesisatçıların da en sık karşılaştığı durumlardır. Sürekli kullanılan lavaboların kırmadan tıkanmalarını önlemek için birçok yöntem kullanıyoruz. Makul fiyatlarla açılan tıkanıklıklar, son derece önemlidir. Çünkü kötü bir kokunun yayılmasının yanı sıra, taşan sular ve artış gösteren sinekler işinizi daha da zorlaştıracaktır.

Mutfak Lavabosu Neden Tıkanır?

Yemek yemek temel bir ihtiyaç olduğu için mutfak lavaboları da her evde bulaşık artıklarının temizlendiği ve yıkandığı bir yer haline gelir. Bulaşık makinesi olsa bile birçok kişi hala lavaboda bulaşıkların kabasını alıyor. Zamanla yağ ve yemek artıklar, insan kıl ve saçları gibi maddeler birleşerek lavaboların tıkanmasına neden oluyorlar. Mutfak lavabosu tıkanmasını çözmezseniz lavabonuzda önce pis kokular yayılacak sonrasında ise kaçınılmaz taşma işleri yaşanacaktır. Doğru bir temizlik yapılmadığı sürece mutfak lavabosunun taşması da kaçınılmaz olacaktır. Bu yüzden mutfak tıkanıklığı açma yapanlar ile iletişiminizin her zaman olması gerekecektir.

Kırmadan Tıkanıklık Tespiti

Mutfağınızı kırıp dökmeden tıkanmaların çözülmesini sağlayan firmamız, tıkanıklık açma işini başarılı şekilde gerçekleştirmektedir. Kırılmadan, zarar görmeden tıkanmaların açılmasını sağlayan ekibimiz, en doğru çözümü bulmanız için robotik sistemle çalışmaktadır. Kırmadan su kaçağı tespiti, lavabo ve klozet tıkanıklığı açma işlemleri uzman personellerimiz aracılığıyla yapılır. En uygun fiyat seçenekleriyle hizmet sunulur.

 

Mutfak Gideri Açma Fiyatları

Son derece basit olan mutfak gideri açma fiyatları açısından da ekonomiktir. Uygun koşullarda hizmet veren firmamız, en iyi çözümleri bulmak isteyenlere gider açma konusunda uzman desteği sunuyor. Özellikle Bulaşık makinesi bulunmayan evlerdeki artıklar daha fazla birikiyor ve kısa sürede lavabolar tıkanıyor. Sorunsuz bir sürecin yaşanması için mutfak gideri açma hizmetini firmamızdan alabilirsiniz. Günün 24 saati hizmetinde olan ekibimiz en kısa sürede sorununuzun çözülmesini sağlayacaktır.